Překladatelský tým Salamander - サンショウウオ vás vítá na tomto blogu.
Překládáme anime a mangu.

Blog v REKONSTRUKCI!! - STÁLE


zapiš se taky!...^^

Timeline

12. září 2010 v 13:07 | Tara Akera Yoshi |  Naruto Ostatní
click na cč...

Naruto
1. Uvedení: Epizody 1-5, Díly mangy 1-8: Tato část nám uvede Naruta, Sasukeho, Sakuru a Kakashiho - formace Team 7.
2. Vlnková Země: Epizody 6-19, Díly mangy 9-33: Tento arc obsahuje první velkou misy týmu 7: Ochránit skvělého stavitele mostů, aby mohl dostavit most. Točí se to také okolo Zabuzy Momochiho a Haku.
OVA 1. - Hledání červeného čtyřlístku - Konohamaru a Naruto hledají legendární červený čtyřlístek.
3. Chuninské zkoušky: Epizody 20-67, Díly mangy 34-114,: Tento arc obsahuje, jak jde Tým 7 k Chuuninským zkouškám. Představí nám postavy jako Orochimaru, Kabuta, Jirayiu, Tým Guy, Tým Gaara, Tým Asuma a Tým Kurenai. Je to ten nejdelší arc v Narutovi 1.
4. Invaze na Konohu: Epizody 68-80, Díly mangy 115-138: V tomto arcu vrcholí Orochimarův plán o zničení Konohy, také obsahuje boj Orochimaru vs. Třetí Hokage nebo Naruto vs. Gaara.
OVA 2. - Bitva ve Skryté Vodopádové! Jsem hrdina! - Tým 7. se vydává na misi do Skryté Vodopádové.
5. Návrat Itachiho: Epizody 81-85, Díly mangy 139-148: V tomto arcu jde o krátkou návštěvu staršího bratra Sasukeho, Itachiho. Itachi a jeho partner Kisame jdou do Konohy a hledají Naruta. Tento arc nám také představí Akatsuki a jejich plán k získání ocasatých démonů a odkryje vztahy mezi Sasukem a Itachim.
6. Hledání Tsunade: Epizody 86-100, Díly mangy 149-171: Tento arc obsahuje Narutovo a Jirayiovo hledání Tsunade, aby mohla zastat místo Pátého Hokage. Mezitím ji ale hledá také Orochimaru a Kabuto, aby vyléčila Orochimarovi ruce. Tento arc taky obsahuje, jak se Naruto učí Rasengan.
OVA 3. - Jounin vs. Genin - Soutěž o krystaly.
7. Kakashiho maska: Episode 101, speciální díl: Jak Tým 7 zkouší zjistit, co má Kakashi pod maskou.
MOVIE 1. - Záchrana sněžné královny - Tým 7 se vydává chránit slavnou herečku.
8. Čajová země: Epizody 102-106 (pouze anime): Tento arc je první arc fillerů, kde Tým 7 (bez Kakashiho) pomáhá bratrovi Morina Ibikiho, Idatemu, vyhrát soutěž v běhu. Také posílí Sasukeho důvod odchodu v dalším arcu.
OVA 4. - Sportovní festival v Listové - Jak to vypadá, když je v Konoze sportovní festival a Naruto potřebuje na WC.
9. Záchrana Sasukeho: Epizody 107-135, Díly mangy 172-238: Tento arc obsahuje Sasukeho rozhodnutí vyhledat Orochimara pro více síly aby mohl pomstít svůj klan a odejde z vesnice. Shikamaru, Naruto, Neji, Chouji a Kiba se ho pokoušejí hledat a přijdou na pomoc i Gaara, Rock Lee, Temari a Kankurou. Také obsahuje finální boj 1. části Naruta mezi Sasukem a Narutem. Ukončuje tady první část Naruta.
Anime filler saga
1. Vniknutí do Orochimarova doupěte: Epizody 136-141: Naruto, Jirayia a Sakura hledají Orochimarovo doupě, ale zaplete se jim do cesty klan Fuuma
2. Mizuki vrací úder: Epizody 142-147: Tento arc popisuje návrat Mizukiho - vesničana, který jde po Irukovi a Narutovi, kteří ho přemohli v prvních dílech.
3. Bikochu: Epizody 148-151: Tento arc obsauje Naruta, Hinatu, Shina a Kibu, jak se snaží získat legendárního brouka Bikochuu, který by mohl být schopen vypátrat, kde je Sasuke. Někdo jiný jde ale po tom broukovi také.
4. Raiga: Epizody 152-157: Tento arc obsahuje misy Naruta, Leeho, Nejiho, Tente a Guye, aby zatkli maniaka Raigu, jednoho ze Sedmi šermířů z Mlžné, který terorizuje malou vesnici. Naruto se chce dozvědět informace o Akatsuki a Kisamem a zachránit vesnici. Obsahuje také Kari-babičku, starou známou Leeho.
5. Přežití: Episode 158: Naruto a zbytek Konohských geninů vezmou skupinky mladších ninjů na misi o přežití. Naruto to ale jaksi pokazí a skončí i s Gangem Konohamaru někde jinde.
MOVIE 2. - Obrovský konflikt - Shikamaru, Sakura a Naruto se nejdřív snaží chytit fredku a nějak se to zvrkne...
6. Nájemný vrah: Epizody 159-160: Naruto, Kiba a Hinata musí zatknout známého zloděje. Nájemný vrah, Sazanami jde po něm ovšem taky, což ho pošle proti Konohským ninjům.
7. Zelené šelmy: Episode 161: Dva tlustí outsideři se vkradou do Listové a předstírají, že jsou Lee a Guy aby se naučili jejich tajemství (a jak upoutat ženy).
8. Ptačí země: Epizody 162-167: Tento arc obsahuje cestu do Ptačí země. Naruto, Neji a Tenten musí vyřešit tajemství Noroimushského ducha. Brzy objeví také vnitřní konflikty v Ptačí zemi.
9. Hořící talíř: Epizody 168: Jednorázová epizoda, kde Sakura, Naruto a Chouji pomáhají vlastníkovi Ichiraku v soutěži aby zachránili jeho dceru.
10. Mořská země: Epizody 169-173: Naruto, Ino a Shino, vedení Anko jdou do Mořské země aby dopadli to, čemu se říká mořská obluda. Anko tu dostane šanci připomenout si vzpomínky, které ztratila z doby, kdy byla Orochimarův student.
11. Peníze vs. Pravda: Episode 174: Narutovi byla dána mise hát si s Kunihisou, zhýčkaným synem bohatého šperkaře.
12. Honba za pokladem: Epizody 175-176: Naruto, Kiba a Hinata hledají poklad. Jestli Naruto tuto misi nezvládne, bude poslán zpět do akademie.
13. Letní země: Episode 177: Naruto najde Jirayiu ve vesnici Horkých pramenů, kde se snaží dopsat svou poslední knihu. Naruto chce Jirayiovi pomoct, sepíše to sám a dá to poštovnímu ninjovi, který si to ale prohodí s mírovou dohodou a jde tak Narutův rukopis předat místo mírové dohody...
14. Vesnice Skryté hvězdy: Epizody 178-183: Naruto se připojí k týmu Guy a hlídají meteorit s tajemnou sílou. Potká chlapce, který se chce jako Naruto stát Kagem. Ale je tu spousta provlémů uvnitř Skryté Hvězdné.
15. Kibův dlouhý den: Epizoda 184: Akamaru je infikován biologickou zbraní a začne být zuřivý a Kibova práce je ho zachránit.
16. Legendární Onbaa: Epizoda 185: Zvláštní obludka se usadí na Narutových zádech a nechce odejít. Tsunade zjistí, že to musí být legendární Onbaa. Když se na vás jednou přilepí, neodejde dokud nevyroste.
17. Smějící se Shino: Epizoda 186: Naruto a Shino jsou posláni k Fuutovi, dalšímu dědici klanu Kugetsu. A dědictví získá, jen když se nebude na pohřbu smát.
18. Konoha cetrum stěhování: Epizody 187-191: Ze Zeleninové země přijde žádost o doprovození skupinky obchodníků. Naruto, Chouji a Hinata je doprovázejí a napadnou je tři jouninové.
19. Chubby ráj: Episode 192: Ino je vybrána pro misi. Musí jít na svatbu místo princezny, která se má vdát, protože princezna moc ztloustla.
20. Leeho část: Episode 193: Lee začne všechny vyzývat k souboji.
21. Prkletý strašidelný hrad: Episode 194: Naruto, Hinata a Kiba jsou posláni do Medové Země aby hledali Daimyovu ženu. Najdou tu strašidelný hrad.
22. Třetí velká šelma: Epizody 195-196: Gyu je požádán, aby dohlédl na chlapce Yaguru. Tento chlapec se chce ale Guyovi jen pomstít za to, že přemohl jeho otce.
23. Konoha 11: Epizody 197-201: Starý stavař Gennou plánuje důležité zařízení pro Konohu, ale Tsunade se bojí, že by se mohl s někým spyknout a zničit Konohu. Tsunade pověří Shikamaru jako leadera deseti Genninů aby prohlédli situaci.
MOVIE 3. - Vzpoura zvířat půlměsíčního ostrova - Sakura, Lee a Naruto se snaží chránit malého prince, který je ale tak trochu nafoukaný.
24. Nejlepších 5 bitev: Epizoda 202: Speciální epizoda která ukazuje nejlepší bitvy ze show. Sasuke se tu taky na chvíli objeví.
25. Kurama Klan: Epizody 203-207: Kurenai dočasně opustí Tým 8 aby se postarala o staré věci s jejím bývalým studentem.
26. Kacho Fugetsu: Episode 208: Naruto a Kiba musí ochránit muže a legendární kamennou misku. někteří lidé ji chtějí ukrást...
27. Shinobazu: Epizody 209-212: Naruto, Lee a Sakura dohlíží na člena "Shinobazu"-skupina ninjů, kteřá páchá pro život zlodějny - a pošlou ho do vězení.
28. Menma: Epizody 213-215: Naruto najde divného chlapce, který má amnézii. Nemůže si vzpomenout ani na své jméno, tak ho Naruto pojmenuje Menma a snaží se mu vrátit vzpomínky.
29. Shitenshonin: Epizody 216-220: Ninja Matsuti je unsen ze Sungakure. Tajemná skupina co si říká 'Shiitenshounin' vyzvě Gaaru na souboj. Konohská jedenáctka (kromě Tenten) pod vedením Shikamaru se rozdělí na skupiny. V tomto arcu také Naruto opouští vesnici s Jirayiou, aby mohl trénovat do začátku Shipuudenu.
Kakashi Gaiden
1. Kakashi Gaiden: Díly mangy 239-244: Spin-off mezi Narutem a Naruto: Shipuuden. Tato část je soustředěna na Kakashiho a jeho minulost. Jak dostal Sharingan, jak přišel k jizvě na levém oku a také jeho osobní důvody, proč tak trvá na týmové práci. Anime tuto část přeskočilo a vrhlo se rovnou na Naruto: Shippuden.
Naruto: Shippuden
Main articles: List of Naruto: Shippuden Epizody and List of Naruto Díly mangy (Part II)
MOVIE 4. - Shipuuden Film
1. Znovu-uvedení: Epizody 1-2, Díly mangy 245-247: Naruto se vrací za dva a půl roku od konce fillerů do Konohy. Potkává tu Sakuru, Kakashiho, Tsunade, Iruku, Temari a Shikamaru a i Konohamarův gang.
2. Záchrana Gaary: Epizody 3-32, Díly mangy 248-281: Pátý Kazekage, Gaara, byl unesen dvěmačleny Akatsuki, Sasorim a Deidarou. Tým Kakashi je poslán do Písečné země aby ho zachránili. Pomáhá jim také tým Guy a objeví se tu Chiyo, znovu také Itachi a Kisame.
3. Vysvětlení: Epizody 33-34, Díly mangy 282-284: Naruto najde nového člena do své skupiny aby se vydali za Sasoriho špehem. Naruto znovu potkává Shina, Kibu, Hinatu, Choujiho a Ino. Mění se formace týmu 7: Yamato je nahrazen kakashim a Sai je nahrazen Sasukem. Mezitím se Tsunade vypořádává s tím,ž e jí nevěří stařešinové vesnice.
4. Sasuke a Sai: Díly mangy 285-310: Nový tým Kakashi jde podle informací co dostali od Sasoriho o setkání se s Orochimarovým špehem. Setkání skončí, když se zjistí, že Kabuto je ve skutečnosti loajální vůči Orochimaru. Později tým Kakashi napadne Orochimarova základna. Naruto a Sakura konečně potkají Sasukeho po tom, co odešel z Konohy. A od té doby se moc změnil.
5. Hidan a Kakuzu: Díly mangy 311-342: Po vrácení se z Travnaté země začnou Kakashi a Yamato cvičit Naruta tak, aby mohl vytvořit vlastní justu. Mezitím je Akatsuki více aktviní a dopadne dvouocasého démona. A dva členové Akatsuki, Hidan a Kakuzu, mají cestu do Ohnivé země, Tsunade povolá 80 členů Konohských ninjů aby zneškodnili hrozbu. Po Asumově smrti se tým 10 pod hlavou Kakashiho pokoušejí sami zničit dva mocné Akatsuki ninjy.
6. Uchiha Arc: Díly mangy 343-Teď: Sasuke zradí a zničí Orochimaru, potom vytvoří svůj nový tým Hebi (=Snake, Had), který je složen z bývalých služebníků Orochimaru a mají za úkol zabít Itachiho. Tsunade se o tom dozví a povolá tým 8 mužů, tým 7 a 8 aby zatkli Itachiho a zadrželi Sasukeho. Po tom co se Sasuke a Itachi setkají, naplánují jejich poslední bitvu. Mezitím leader Akatsuki vytvoří plán k získání Naruta a Jirayia jde po leaderovi, aby ho zastavil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

__flashReplacement__
ANIMETYM