Překladatelský tým Salamander - サンショウウオ vás vítá na tomto blogu.
Překládáme anime a mangu.

Blog v REKONSTRUKCI!! - STÁLE


zapiš se taky!...^^

Chakra

11. září 2010 v 21:24 | Tara Akera Yoshi |  Naruto Ostatní
Click na cč

Takže nejdřív tu popíšu co to vlastně je podstata chakry je u každýho člověka rozdílná, každý muže mít několik podstat ale jedna se k němu hodí nejlíp, existuje celkem pět zakladných druhu chakry, elementu a to VÍTR, OHEŇ, VODA, ZEMĚ A BLESK.

Př: Vítr má z Konohy Naru a Asuma, Oheň a blesk, Sasuke, blesk, ještě Kakashi, Yamato vodu a zemi, který když spojí vytvoří dřevo, tomu se u něj říká kekkei Genkai . Atd…

Manipulace tvaru a podstaty

Takže manipulace tvaru je třeba narutuv rasengan, Naruto otáčí divoce, extrémní rychlostí svou surovou chakru a silou stlačuje energii, to je sama o sobě tvarová manipulace, na nejvyšší úrovni.

Manipulaci podstaty se zas vysvětli na chidori, tato technika používá jak manipulaci tvaru tak i podstaty. Nejdřív Kakashi soustředí chakru do svý ruky a znění její podstatu na elektrický proud, dál to znění její tvar na nárazový blesk, který určí její sílu a rozsah.

Ale zpátky k podstatě chakry jak už jsem řekla pět základných typu elementů chakry je voda, oheň, vítr, země a blesk. Pět velkých shinobu je takto pojmenováno, a tvoří základ všech ninjutsu.

Podstata se určuje pomocí takových zvláštních papírku. Pokud máš bleskovou, tak se papír zmuchlá. U větrné se přetrhne na dva kusy. Shoří, pokud jsi ohnivý. Zvlhne, pokud jsi vodní. A rozpadne se na prach, pokud jsi zemní. Ten papír je unikátní proto reaguje na chakru, je udělaní ze speciálních stromů živených chakrou. Když necháš projít chakru tímto papírem, zjistíš jaká podstata chakry se k tobě nejlíp hodí.

Těchto pět elementu se můžou vzájemně oslabit nebo zesílit, třeba vítr je silnější než blesk a tak když nepřítel použije blesk na vítr, muže se zvýšit efektivita techniky člověka používajícího vítr. Je to takhle Oheň je silnější než vítr, vítr je silnější než blesk, blesk je silnější než země, země je silnější než voda a voda je silnější než oheň!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

__flashReplacement__
ANIMETYM